2% na lokacie z funduszem – nowa oferta inwestycyjna dla klientów Pekao

Klienci Banku Pekao mogą już skorzystać z nowej oferty inwestycyjnej, która w obecnym czasie stanowi ciekawą alternatywę do tradycyjnych produktów depozytowych. Inwestując w wybrany fundusz Strategii Globalnych Pekao TFI, mogą zyskać lokatę z oprocentowaniem 2 proc. w skali roku na okres 3 lub 6 miesięcy. fot. Shutterstock Nowa oferta stanowi alternatywę dla tradycyjnych lokat i ... Artykuł 2% na lokacie z funduszem – nowa oferta inwestycyjna dla klientów Pekao pochodzi z serwisu PRNews.pl.

2% na lokacie z funduszem – nowa oferta inwestycyjna dla klientów Pekao

Klienci Banku Pekao mogą już skorzystać z nowej oferty inwestycyjnej, która w obecnym czasie stanowi ciekawą alternatywę do tradycyjnych produktów depozytowych. Inwestując w wybrany fundusz Strategii Globalnych Pekao TFI, mogą zyskać lokatę z oprocentowaniem 2 proc. w skali roku na okres 3 lub 6 miesięcy.

fot. Shutterstock

Nowa oferta stanowi alternatywę dla tradycyjnych lokat i pozwala połączyć inwestycje w fundusz z lokatą terminową. Dzięki temu, akceptując ryzyko inwestycyjne, klienci mają szansę na wyższy zysk. Mogą oni zainwestować min. 50 proc. środków w jeden z trzech funduszy Pekao TFI, wybierając z dostępnych subfunduszy Pekao Strategie Funduszowe SFIO. Pozostałe środki trafią wówczas na lokatę z oprocentowaniem 2 proc. w skali roku, a klient sam zadecyduje czy wybiera wariant 3- czy 6-miesięczny. Łącznie w lokatę oraz fundusz zainwestować można kwotę od 10 000 zł do nawet 200 000 zł, pamiętając, że min. 50 proc. musi zostać przeznaczone na fundusz inwestycyjny.

Strategie Globalne to gotowe rozwiązania oparte o zagraniczne fundusze inwestycyjne oferowane przez firmy posiadające wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu aktywami na całym świecie. Subfundusze te różnią się między innymi potencjałem zysków, poziomem ryzyka i horyzontem inwestycyjnym oraz poziomem opłat.

Promocja potrwa do 30 kwietnia 2021 roku.

Źródło: Bank Pekao

Artykuł 2% na lokacie z funduszem – nowa oferta inwestycyjna dla klientów Pekao pochodzi z serwisu PRNews.pl.