Cinkciarz.pl wprowadził do oferty audyt walutowy

Cinkciarz.pl zaproponował przedsiębiorstwom narzędzie do analizy kursów walut. Audyt walutowy porównuje kurs transakcji wykonanej przez firmę w przeszłości z realnym kursem fintechu w analogicznym czasie. Cinkciarz.pl oferuje firmom audyt kursów historycznych transakcji w celu optymalizacji kosztowej. Jest to bezpłatne narzędzie dla przedsiębiorstw różnej wielkości, które w szybki sposób mogą otrzymać szczegółowy raport, porównujący kursy transakcji ... Artykuł Cinkciarz.pl wprowadził do oferty audyt walutowy pochodzi z serwisu PRNews.pl.

Cinkciarz.pl wprowadził do oferty audyt walutowy

Cinkciarz.pl zaproponował przedsiębiorstwom narzędzie do analizy kursów walut. Audyt walutowy porównuje kurs transakcji wykonanej przez firmę w przeszłości z realnym kursem fintechu w analogicznym czasie.

Cinkciarz.pl oferuje firmom audyt kursów historycznych transakcji w celu optymalizacji kosztowej. Jest to bezpłatne narzędzie dla przedsiębiorstw różnej wielkości, które w szybki sposób mogą otrzymać szczegółowy raport, porównujący kursy transakcji wykonanych nawet 5 lat temu.

W formularzu Cinkciarz.pl przedstawiciel firmy samodzielnie uzupełnia szczegóły transakcji wymiany walut wykonanych w ciągu ostatnich 5 lat: parę walutową, kurs transakcji i datę wykonania. Audyt zawiera przegląd historycznych transakcji ze wskazaniem różnic pomiędzy kursami banku lub innej instytucji, a Cinkciarz.pl. Oprócz analizy kosztowej zaprezentowane są również wykresy oraz autorski przegląd rynku walutowego z kalendarzem wydarzeń i komentarzami analityków fintechu.

Cinkciarz.pl ma w planach uruchomienie usługi abonamentowej w wersji PRO. Stała analiza transakcji i sygnały optymalizacyjne to rozwiązania dedykowane międzynarodowym korporacjom, spółkom notowanym na GPW i globalnym funduszom inwestycyjnym posiadającym ekspozycję walutową. Audyt PRO będzie w pełni konfigurowalny – dodatkowo dostępne będą m.in. szczegółowe rejestry aktywów, w tym transakcji terminowych i opcyjnych. Moduł odpowiedzialny za sygnały optymalizacyjne będzie wykorzystywał procesy “AI accelerated analytics”, rozwijane przez Cinkciarz.pl w ramach prac swojego działu Big Data.

Źródło: Cinkciarz.pl

Artykuł Cinkciarz.pl wprowadził do oferty audyt walutowy pochodzi z serwisu PRNews.pl.