Do 20% rabatu na urządzenia fiskalne dla branży medycznej od Credit Agricole

Credit Agricole oferuje przedstawicielom branży medycznej rabaty na zakup kas i drukarek fiskalnych online. Promocja sięga nawet 20% wraz z bezpłatną fiskalizacją. Na nowych klientów biznesowych dodatkowo czeka 12 miesięcy darmowego prowadzenia konta. fot. REUTERS/Marcin Goclowski/File Photo Bank Credit Agricole wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, którzy działają w branży medycznej. W związku ze zbliżającym się obowiązkiem ... Artykuł Do 20% rabatu na urządzenia fiskalne dla branży medycznej od Credit Agricole pochodzi z serwisu PRNews.pl.

Do 20% rabatu na urządzenia fiskalne dla branży medycznej od Credit Agricole

Credit Agricole oferuje przedstawicielom branży medycznej rabaty na zakup kas i drukarek fiskalnych online. Promocja sięga nawet 20% wraz z bezpłatną fiskalizacją. Na nowych klientów biznesowych dodatkowo czeka 12 miesięcy darmowego prowadzenia konta.

fot. REUTERS/Marcin Goclowski/File Photo

Bank Credit Agricole wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, którzy działają w branży medycznej. W związku ze zbliżającym się obowiązkiem rejestrowania transakcji za pośrednictwem kas fiskalnych on-line, bank oferuje im 15% rabatu na kasy i 20% na drukarki. Propozycja dostępna jest na stronie www.mojafiskalna.pl i dotyczy urządzeń marki ELZAB. Cena urządzenia w ofercie promocyjnej obejmuje fiskalizację urządzenia oraz przekazanie materiałów szkoleniowych z jego obsługi.

Z oferty banku skorzystać mogą lekarze, stomatolodzy oraz inni przedstawiciele branży medycznej. Warunkiem jest posiadanie Konta Biznes w Credit Agricole. Rabaty przyznawane są za pomocą kodu rabatowego, który otrzymać można od doradcy bezpośrednio w placówce lub poprzez kontakt telefoniczny. Oferta ważna jest do 31 grudnia 2021 r.

Dodatkowo nowi klienci, którzy zdecydują się do 31 marca br., na otwarcie konta za pomocą aplikacji zyskają bezpłatne prowadzenie rachunku przez 12 miesięcy. Aplikacja CA24 Otwórz Konto Biznes, stworzona we współpracy ze spółką Digital Gateways, dostępna jest dla klientów w sklepach App Store i Google Play. Cały proces zakładania konta odbywa się zdalnie.

Źródło: Credit Agricole

Artykuł Do 20% rabatu na urządzenia fiskalne dla branży medycznej od Credit Agricole pochodzi z serwisu PRNews.pl.