Doradcy Nationale-Nederlanden dołączają do stowarzyszenia Million Dollar Round Table

W tym roku 75 przedstawicieli Nationale-Nederlanden zostało przyjętych do Million Dollar Round Table (MDRT) – prestiżowego, międzynarodowego stowarzyszenia, które zrzesza czołowych profesjonalistów w branży ubezpieczeń na życie. Członkostwo w MDRT jest uznawane za potwierdzenie profesjonalizmu, etyki oraz zaangażowania w świadczenie usług najwyższej jakości. fot. NARAPIROM / Shutterstock MDRT – The Premier Association of Financial Professionals®, ... Artykuł Doradcy Nationale-Nederlanden dołączają do stowarzyszenia Million Dollar Round Table pochodzi z serwisu PRNews.pl.

Doradcy Nationale-Nederlanden dołączają do stowarzyszenia Million Dollar Round Table

W tym roku 75 przedstawicieli Nationale-Nederlanden zostało przyjętych do Million Dollar Round Table (MDRT) – prestiżowego, międzynarodowego stowarzyszenia, które zrzesza czołowych profesjonalistów w branży ubezpieczeń na życie. Członkostwo w MDRT jest uznawane za potwierdzenie profesjonalizmu, etyki oraz zaangażowania w świadczenie usług najwyższej jakości.

fot. NARAPIROM / Shutterstock

MDRT The Premier Association of Financial Professionals®, to niezależne międzynarodowe stowarzyszenie, które skupia najlepszych przedstawicieli branży ubezpieczeniowej i finansowej z ponad 700 firm w 80 krajach. Kandydaci muszą wykazać się wysokim poziomem osiągnięć w sprzedaży ubezpieczeń życiowych, produktów finansowych i innych usług związanych z planowaniem finansowym. Oprócz tego MDRT kładzie duży nacisk na etykę zawodową – kandydaci muszą wykazać się nie tylko sukcesami sprzedażowymi, ale także nienaganną postawą etyczną wobec klientów i przestrzeganiem zasad uczciwej konkurencji.

Bycie w gronie MDRT to nie lada wyróżnienie dla przedstawicieli branży. Każdy obecny tu doradca jest w grupie najlepszych w swoim fachu specjalistów, których wyróżnia profesjonalizm i ponad przeciętne kompetencje. Bardzo się cieszę, że w tym gronie znajduje się aż 75 przedstawicieli Nationale-Nederlanden. To potwierdzenie naszych kwalifikacji i umiejętności pracy z klientami, którzy obdarzają nas zaufaniem – mówi Tomasz Zyśko, Dyrektor ds. Klienta Indywidualnego zarządzający Obszarem Klienta Indywidualnego w Nationale-Nederlanden.

Przedstawiciele Nationale-Nederlanden, dołączając do MDRT, uzyskują dostęp do szeregu unikalnych korzyści, które wspierają ich rozwój zawodowy i pozwalają na świadczenie usług najwyższej jakości. Członkostwo otwiera możliwość korzystania z indywidualnego mentoringu, co jest kluczowym elementem rozwoju i osiągania pełnego potencjału zawodowego. Dzięki wymianie doświadczeń z najlepszymi przedstawicielami branży na całym świecie, doradcy mogą stosować sprawdzone metody i rozwiązania, które odpowiadają na konkretne potrzeby klientów.

MDRT organizuje także inspirujące spotkania, na których prezentowane są innowacyjne pomysły, a udział w nich umożliwia poznawanie najlepszych praktyk na bazie sukcesów kolegów z branży. Dzięki temu doradcy mają możliwość dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, co dodatkowo rozwija ich umiejętności i rozpoznawalność w branży. Członkostwo w MDRT to również dostęp do zasobów edukacyjnych w ramach MDRT Resource Zone, oferujących nieograniczony dostęp do prezentacji, materiałów edukacyjnych i innych treści, które pomagają poprawić produktywność i efektywność biznesową.

Pełną listę doradców Nationale-Nederlanden, którzy otrzymali kwalifikację w tegorocznej edycji, można znaleźć TUTAJ.

Źródło: Nationale Nederlanden

Artykuł Doradcy Nationale-Nederlanden dołączają do stowarzyszenia Million Dollar Round Table pochodzi z serwisu PRNews.pl.