Euronet Polska nawiązuje partnerstwo z Ding

Euronet ogłasza rozpoczęcie współpracy z firmą Ding, w ramach której umożliwia korzystanie z usługi zakupu doładowania telefonów komórkowych na kartę ukraińskich operatorów w ponad 3500 punktach sprzedaży w całej Polsce. Ding zajmuje pierwsze miejsce wśród dostawców doładowań telefonów komórkowych operatorów międzynarodowych, działając poprzez platformy online i punkty handlu detalicznego oferujące sprzedaż połączeń, transferu danych, kodów ... Artykuł Euronet Polska nawiązuje partnerstwo z Ding pochodzi z serwisu PRNews.pl.

Euronet Polska nawiązuje partnerstwo z Ding

Euronet ogłasza rozpoczęcie współpracy z firmą Ding, w ramach której umożliwia korzystanie z usługi zakupu doładowania telefonów komórkowych na kartę ukraińskich operatorów w ponad 3500 punktach sprzedaży w całej Polsce. Ding zajmuje pierwsze miejsce wśród dostawców doładowań telefonów komórkowych operatorów międzynarodowych, działając poprzez platformy online i punkty handlu detalicznego oferujące sprzedaż połączeń, transferu danych, kodów podarunkowych oraz usługę opłacania rachunków.

fot. Shutterstock

Dzięki temu porozumieniu Euronet oferuje swoim klientom w Polsce usługę zakupu doładowania telefonów komórkowych ukraińskich operatorów. Oznacza to, że Ukraińcy mieszkający w Polsce, którzy chcą w ten sposób wesprzeć swoich bliskich w kraju, mogą w prosty sposób skorzystać z najbardziej efektywnej na rynku elektronicznej usługi międzynarodowego doładowania telefonów, będącej wygodnym uzupełnieniem dla przekazów pieniężnych. Doładowania realizowane są w czasie rzeczywistym, bezpośrednio na telefon komórkowy odbiorcy i w lokalnej walucie (UAH).

– Misją naszej firmy jest oferowanie klientom wygodnych i bezpiecznych transakcji wszędzie, gdzie tego potrzebują. Współpraca z Ding pozwoli nam zapewnić obywatelom Ukrainy jeszcze lepszą ofertę, a także skorzystać na wzroście popytu na połączenia i transfer danych komórkowych ukraińskich operatorów. Nasi klienci mogą teraz w łatwy sposób doładować telefony komórkowe swoich bliskich – powiedział Piotr Adamek, Wiceprezes Zarządu w Euronet Polska.

Komentując współpracę z Euronet, Declan Burke, Head of Business Development Europe & Africa w Ding, powiedział: – To nowe partnerstwo, nasze pierwsze w Polsce, jeszcze bardziej podkreśla wzrost skali naszej działalności w Europie. Współpraca z tak uznaną firmą jak Euronet Polska jest dla nas powodem do zadowolenia, pomaga nam rozwijać naszą działalność i reagować na potrzeby jeszcze większej liczby klientów.

Według międzynarodowej organizacji zrzeszającej operatorów telefonów komórkowych GSMA, połączenia z telefonów na kartę stanowią 90 proc. z ogólnej liczby 57 milionów połączeń wykonanych za pomocą telefonów komórkowych na Ukrainie. Stąd tak ważne dla ich użytkowników jest utrzymanie odpowiedniego poziomu środków na koncie.

Źródło: Euronet Polska

Artykuł Euronet Polska nawiązuje partnerstwo z Ding pochodzi z serwisu PRNews.pl.