Jarosław Fuchs, Pekao SA: Pierwsze w Polsce Family Office w Banku Pekao SA

– Jesteśmy po konferencji związanej z wprowadzaniem nowego produktu na półkę w banku Pekao SA. Chodzi o Biuro Family Office. To jedna z gałęzi naszej bankowości prywatnej przeznaczona dla bardziej […]

Jarosław Fuchs, Pekao SA: Pierwsze w Polsce Family Office w Banku Pekao SA

– Jesteśmy po konferencji związanej z wprowadzaniem nowego produktu na półkę w banku Pekao SA. Chodzi o Biuro Family Office. To jedna z gałęzi naszej bankowości prywatnej przeznaczona dla bardziej majętnych klientów – mówi Jarosław Fuchs prezes Pekao SA w rozmowie z ISBnews.TV.

Biuro Family Office to uzupełnienie szerokiej półki usług która była bardzo potrzebna.

– Mamy świadomość tego, że klienci korzystają z Family Office zarówno krajowych jak i zagranicznych. Wiemy, że są potrzebne usługi związane z sukcesją czy filantropią. Nasz nowy produkt to wyjście naprzeciw potrzebom naszych klientów. Mam nadzieję, że specjaliści, którzy będą się zajmowali tą usługą będą na tyle otwarci i głęboko wsłuchani w potrzeby oraz oczekiwania klientów abyśmy mogli w pełni zaspokoić ich potrzeby – dodaje prezes Jarosław Fuchs.

Private Banking Banku Pekao

Private Banking Banku Pekao SA jest jedną z najstarszych bankowości prywatnych w Polsce, dostępną na rynku od ponad 25 lat. Tylko w tym roku bank otrzymał wyróżnienie Best Private Bank Awards w rankingu Global Finance oraz miano najlepszej bankowości prywatnej w Polsce w plebiscycie Instytucji Roku.

Źródło