Mikołaj Małaczyński, Legimi: W 2024 r. sytuacja na rynku będzie porównywalna z ub.r.

– We wszystkie firmy działające w internecie, również w Legimi, uderzyła inflacja. Wygenerowała presję po stronie kosztów stałych oraz kosztów pracy. Nasza spółka podniosła ceny usług subskrypcyjnych, efekty będą widoczne […]

Mikołaj Małaczyński, Legimi: W 2024 r. sytuacja na rynku będzie porównywalna z ub.r.

– We wszystkie firmy działające w internecie, również w Legimi, uderzyła inflacja. Wygenerowała presję po stronie kosztów stałych oraz kosztów pracy. Nasza spółka podniosła ceny usług subskrypcyjnych, efekty będą widoczne w połowie przyszłego roku – powiedział Mikołaj Małaczyński, prezes Legimi, w rozmowie z ISBnews.TV.

Według niego, cennik w serwisie jest uzależniony od tego, ile kosztują książki papierowe. Te jednak ze względu na wyższe ceny materiałów, czy druku, są coraz droższe. Podkreślił, że jako spółka nie publikują prognoz, jednak przewidują, że sytuacja na rynku będzie porównywalna z tą w ub.r.

– Współpraca z Wirtualną Polską zapowiada się bardzo dobrze. Jesteśmy pozytywnie nastawieni na poszukiwanie wspólnych synergii. Jako założyciel mogę potwierdzić, że jesteśmy ze spółką związani, pozostajemy w niej i realizujemy strategię – podsumował.

Polecamy podcasty ISBnews na SoundCloud

Źródło