mobiParking dostępny w Radomiu

SkyCash rozszerza zasięg swojej usługi mobiParking o kolejne miasto – Radom. Od 16 czerwca kierowcy mogą opłacać postój za parking za pomocą aplikacji mobilnej. Radom to ostatnie miasto powyżej 100 tys. mieszkańców, w którym do tej pory nie była dostępna usługa mobiParking. fot. Shutterstock Za pomocą aplikacji SkyCash można opłacić postój na trzy sposoby: parkowanie ... Artykuł mobiParking dostępny w Radomiu pochodzi z serwisu PRNews.pl.

mobiParking dostępny w Radomiu

SkyCash rozszerza zasięg swojej usługi mobiParking o kolejne miasto – Radom. Od 16 czerwca kierowcy mogą opłacać postój za parking za pomocą aplikacji mobilnej. Radom to ostatnie miasto powyżej 100 tys. mieszkańców, w którym do tej pory nie była dostępna usługa mobiParking.

fot. Shutterstock

Za pomocą aplikacji SkyCash można opłacić postój na trzy sposoby:

  • parkowanie na czas – jeżeli wiemy, że w danym miejscu spędzimy, np. 20 minut;
  • parkowanie za określoną kwotę – kiedy chcemy zapłacić za postój nie więcej niż wyznaczony przez nas próg;
  • za pomocą funkcji START-STOP – daje możliwość zapłacenia za dokładnie taki czas, jaki został spędzony na miejscu parkingowym, to kierowca decyduje, kiedy włącza i wyłącza naliczanie.

Aby zapłacić za postój za pomocą usługi mobiParking należy otworzyć aplikację SkyCash, a następnie wybrać kafelek „mobiParking”. W kolejnym kroku trzeba wskazać miasto oraz strefę, w której się parkuje. Następnie zaznaczyć metodę rozliczenia (START-STOP, na czas lub za kwotę) i podać źródło płatności (np. saldo SkyCash). Na koniec należy kliknąć przycisk „Rozpocznij parkowanie”.

Strefa płatnego parkowania pojazdów w Radomiu obowiązuje w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Cennik opłat za parkowanie:

  • 2,40 zł – pierwsza godzina
  • 2,80 zł – druga godzina
  • 3,20 zł – trzecia godzina
  • 2,40 zł – czwarta godzina i następne.
  • Minimalna opłata wynosi 0,60 zł/15 minut.

Aplikacja SkyCash dostępna jest marketach Google Play, App Store oraz AppGallery. Dokonując rejestracji należy jedynie podać podstawowe dane użytkownika, takie jak numer telefonu czy adres e-mail. Następnie należy dodać pojazd do usługi mobiParking i podać jego nazwę oraz numer rejestracyjny. Należy też pamiętać, aby oznaczyć auto naklejką lub kartką z napisem „mobiParking”.

W Radomiu można też opłacić parking za pomocą aplikacji moBilet i mPay.

WB/SkyCash

Artykuł mobiParking dostępny w Radomiu pochodzi z serwisu PRNews.pl.