Nawet do 5% na kontach oszczędnościowych w Aion Banku

Od 28 czerwca br., Aion Bank podnosi promocyjne oprocentowanie kont oszczędnościowych w PLN Artykuł Nawet do 5% na kontach oszczędnościowych w Aion Banku pochodzi z serwisu PRNews.pl.

Nawet do 5% na kontach oszczędnościowych w Aion Banku

Od 28 czerwca br., Aion Bank podnosi promocyjne oprocentowanie kont oszczędnościowych w PLN. Korzystniejsze warunki będą dostępne dla obecnych i nowych klientów planów Light 4%, Smart 4,5% oraz All-Inclusive 5% w skali roku, bez limitów kwotowych oraz z dzienną kapitalizacją.  

Wyższe oprocentowanie kont oszczędnościowych

Aion Bank, pierwszy w pełni cyfrowy bank w Polsce, konsekwentnie rozwija swoje produkty antyinflacyjne, czyli wysoko oprocentowane konta oszczędnościowe i platformę do globalnych inwestycji. Spośród szeregu oferowanych usług to właśnie te produkty są najpopularniejszymi, odpowiadającymi na aktualne wyzwania związane z utratą wartości pieniądza.

Konta oszczędnościowe dają możliwość pomnażania środków z dzienną kapitalizacją, oraz możliwością wpłat i wypłat dowolnych kwot, dlatego to rozwiązanie jest korzystniejsze niż lokaty terminowe. Dotyczy to w szczególności osób szukających zdeponowania większych sum pieniędzy, ze względu na brak limitów kwotowych.

Od 28 czerwca, Bank podwyższa promocyjne oprocentowanie kont oszczędnościowych w PLN, dla obecnych i nowych klientów, w planach:

  • Light 4%
  • Smart 4,5%
  • All-Inclusive 5%

Podwyższone oprocentowanie kont oszczędnościowych w PLN jest dostępne do 31 grudnia 2022 r.

Aion Globalne Inwestycje

Konta oszczędnościowe nie są jedynym narzędziem do walki z rosnącą inflacją. Drugim najpopularniejszym rozwiązaniem ochrony wartości i pomnażania pieniędzy są Aion Globalne Inwestycje, które zyskują coraz większą popularność wśród Polaków.

Artykuł Nawet do 5% na kontach oszczędnościowych w Aion Banku pochodzi z serwisu PRNews.pl.