Nowa akcja promocyjna w Credit Agricole. Bank zapłaci nastolatkowi 50 zł za założenie konta

W banku Credit Agricole startuje akcja specjalna dla najmłodszych klientów.  Za otwarcie Konta dla Ciebie GO! bank oferuje premię 50 złotych „kieszonkowego” oraz kartę z wizerunkiem za darmo. Credit Agricole właśnie ruszył z ofertą „KieszonkoweGO”. Akcja specjalna skierowana jest do osób w wieku 13-18 lat. W jej ramach najmłodsi klienci banku otrzymają premię 50 zł ... Artykuł Nowa akcja promocyjna w Credit Agricole. Bank zapłaci nastolatkowi 50 zł za założenie konta pochodzi z serwisu PRNews.pl.

Nowa akcja promocyjna w Credit Agricole. Bank zapłaci nastolatkowi 50 zł za założenie konta

W banku Credit Agricole startuje akcja specjalna dla najmłodszych klientów.  Za otwarcie Konta dla Ciebie GO! bank oferuje premię 50 złotych „kieszonkowego” oraz kartę z wizerunkiem za darmo.

Credit Agricole właśnie ruszył z ofertą „KieszonkoweGO”. Akcja specjalna skierowana jest do osób w wieku 13-18 lat. W jej ramach najmłodsi klienci banku otrzymają premię 50 zł oraz kartę z wybranym przez siebie wizerunkiem za darmo. Żeby skorzystać z promocji należy przyjść ze swoim rodzicem do dowolnej placówki banku i założyć Konto dla Ciebie GO! razem z kartą. Credit Agricole wpłaci posiadaczowi nowo założonego konta premię do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego od jego otwarcia. Akcja trwa do 31 marca.

Posiadacze Konta dla Ciebie GO! nie płacą za jego prowadzenie oraz przelewy internetowe. Mogą bezpłatnie wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce, a także przelewać pieniądze do swoich znajomych przelewem na telefon. Dodatkowo, z kontem dla nastolatków, Credit Agricole daje możliwość skorzystania z rabatów w ramach Klubu Rabatowego oraz oferuje funkcję CAsaver, która pozwala oszczędzać podczas codziennych zakupów.

Źródło: Credit Agricole

Artykuł Nowa akcja promocyjna w Credit Agricole. Bank zapłaci nastolatkowi 50 zł za założenie konta pochodzi z serwisu PRNews.pl.