Pekao rozpoczyna współpracę ze SkyCash – klienci banku za usługi transportowe zapłacą telefonem

Dzięki nawiązaniu współpracy ze SkyCash, już niedługo klienci Banku Pekao w blisko 200 polskich miastach będą mogli skorzystać z płatności za usługi transportowe bezpośrednio w PeoPay w swoim telefonie. Użytkownicy aplikacji będą mieli dostęp do biletów komunikacji miejskiej, a także parkowania.  fot. Champion studio / Shutterstock Bank Pekao nawiązał współpracę ze SkyCash. Już niebawem użytkownicy aplikacji ... Artykuł Pekao rozpoczyna współpracę ze SkyCash – klienci banku za usługi transportowe zapłacą telefonem pochodzi z serwisu PRNews.pl.

Pekao rozpoczyna współpracę ze SkyCash – klienci banku za usługi transportowe zapłacą telefonem

Dzięki nawiązaniu współpracy ze SkyCash, już niedługo klienci Banku Pekao w blisko 200 polskich miastach będą mogli skorzystać z płatności za usługi transportowe bezpośrednio w PeoPay w swoim telefonie. Użytkownicy aplikacji będą mieli dostęp do biletów komunikacji miejskiej, a także parkowania. 

fot. Champion studio / Shutterstock

Bank Pekao nawiązał współpracę ze SkyCash. Już niebawem użytkownicy aplikacji PeoPay w swoim telefonie zrealizują zakup biletów komunikacji miejskiej oraz bezgotówkowe opłaty za parkowanie w strefach płatnego parkowania i parkingach. Klienci banku będą mogli także przedłużyć parkowanie w dowolnym momencie, nie wracając do samochodu, a korzystając z funkcji start-stop zapłacą jedynie za faktyczny czas postoju. Dzięki temu, zyskają pełną kontrolę nad wydatkami oraz czasem, który chcą przeznaczyć na postój. Udostępnienie możliwości opłacenia parkingu bezpośrednio w aplikacji, to obok oszczędności czasu i pieniędzy także dodatkowe bezpieczeństwo, które jest szczególnie istotne w czasie pandemii. Użytkownik nie ma żadnej styczności z parkometrem czy biletomatem – za wszystko może zapłacić bezgotówkowo.

W pierwszym etapie wdrożenia klienci Pekao będą mogli w aplikacji PeoPay kupić bilety komunikacji miejskiej oraz bezgotówkowo uregulować opłaty za parkowanie. W kolejnych etapach, bank planuje wraz ze SkyCash rozwijać i udostępniać następne wybrane funkcjonalności.

Udostępnienie usługi jest planowane w III kwartale br. wraz z premierą nowej wersji aplikacji PeoPay.

Źródło: Bank Pekao

Artykuł Pekao rozpoczyna współpracę ze SkyCash – klienci banku za usługi transportowe zapłacą telefonem pochodzi z serwisu PRNews.pl.