Potwierdzanie tożsamości z eDO App w ofercie ProService

Dzięki aplikacji eDO App, stworzonej przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych, ProService Finteco umożliwia swoim klientom zdalne potwierdzanie tożsamości z użyciem e-dowodu. ProService Finteco kładzie nacisk na rozwój nowych technologii opartych o najnowsze trendy i od lat jest dostawcą wielu rozwiązań tego typu. W ofercie ProService Finteco znajduje się m.in. Identity Hub, będący pakietem metod weryfikacji ... Artykuł Potwierdzanie tożsamości z eDO App w ofercie ProService pochodzi z serwisu PRNews.pl.

Potwierdzanie tożsamości z eDO App w ofercie ProService

Dzięki aplikacji eDO App, stworzonej przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych, ProService Finteco umożliwia swoim klientom zdalne potwierdzanie tożsamości z użyciem e-dowodu.

ProService Finteco kładzie nacisk na rozwój nowych technologii opartych o najnowsze trendy i od lat jest dostawcą wielu rozwiązań tego typu. W ofercie ProService Finteco znajduje się m.in. Identity Hub, będący pakietem metod weryfikacji tożsamości, z których klient może wybrać najdogodniejszy dla siebie, dostosowany do jego potrzeb i charakteru prowadzonego biznesu. Teraz do pakietu tych technologii dołącza także eDO App.

Oferowana przez eDO App możliwość wykorzystania warstwy elektronicznej e-dowodu stanowi najbardziej pewną metodę identyfikacji klienta i weryfikacji jego tożsamości przez internet, chroniąc jego dane przed nieuprawnionym wykorzystaniem, a tym samym gwarantując najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych cały czas rozszerza grono partnerów korzystających z eDO App. Aplikację pozytywnie oceniają również użytkownicy, których jest już ponad pół miliona. eDO App umożliwia nie tylko zdalne potwierdzenie tożsamości, ale również natychmiastowe wypełnienie formularza danymi odczytanymi z warstwy elektronicznej e-dowodu. Za jej pomocą można także podpisać dokumenty, wykorzystując podpis osobisty lub podpis kwalifikowany.

Aplikację można pobrać ze sklepów Google Play, App Store, App Gallery na smartfony z systemami Android (od wersji 6.0) oraz iOS (od wersji 13.2 dla iPhone’a 7 i nowszych). Aby móc skorzystać z jej funkcji, oprócz e-dowodu konieczne jest posiadanie telefonu z modułem NFC.

Źródło: PWPW

Artykuł Potwierdzanie tożsamości z eDO App w ofercie ProService pochodzi z serwisu PRNews.pl.