Pracownicy Grupy BPS zebrali dla WOŚP ponad 33 tys. zł

W niedzielę 31 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 29. Podliczanie zbiórki trwa. Swoją cegiełkę do tegorocznego Finału dołożyli pracownicy Grupy BPS. Łącznie zebrali 33 076 zł. fot. Shutterstock – Nasza eSkarbonka była aktywna jeszcze dzień po finale – mówi Agnieszka Chrobot z Zespołu Komunikacji Banku BPS S.A. Dziś już wiemy, że wspólnie ... Artykuł Pracownicy Grupy BPS zebrali dla WOŚP ponad 33 tys. zł pochodzi z serwisu PRNews.pl.

Pracownicy Grupy BPS zebrali dla WOŚP ponad 33 tys. zł

W niedzielę 31 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 29. Podliczanie zbiórki trwa. Swoją cegiełkę do tegorocznego Finału dołożyli pracownicy Grupy BPS. Łącznie zebrali 33 076 zł.

fot. Shutterstock

– Nasza eSkarbonka była aktywna jeszcze dzień po finale – mówi Agnieszka Chrobot z Zespołu Komunikacji Banku BPS S.A. Dziś już wiemy, że wspólnie dla WOŚP zebraliśmy ponad 33 000 zł. Ten wspaniały wynik to zasługa Pracowników Grupy BPS – Banków Spółdzielczych, Banku BPS i Spółek Grupy! Ponad 800 osób otworzyło swoje serca i dorzuciło się do eSkarbonki Grupy BPS.

Ideą 29. Finału WOŚP odbywającego się pod hasłem „Finał z Głową” była zbiórka pieniędzy na zakup sprzętu dla dziecięcych oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Był to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

Od początku działalności na sprzęt i programy medyczne  Fundacja WOŚP zebrała 1 mld 330 mln zł.

Źródło: BPS

Artykuł Pracownicy Grupy BPS zebrali dla WOŚP ponad 33 tys. zł pochodzi z serwisu PRNews.pl.