Promocje w Pekao na początek roku szkolnego: tańsza pożyczka i konta z bonusem

Sierpień to tradycyjnie czas intensywnych przygotowań do nowego roku szkolnego. Często przy tej okazji pojawiają się też inne potrzeby związane nie tylko z samym przygotowaniem do szkoły. W ofercie Banku Pekao S.A. nie zabrakło propozycji, które pozwolą zrealizować te potrzeby. Bank oferuje pożyczkę gotówkową z niższą prowizją oraz możliwością spłaty pierwszej raty dopiero pod koniec ... Artykuł Promocje w Pekao na początek roku szkolnego: tańsza pożyczka i konta z bonusem pochodzi z serwisu PRNews.pl.

Promocje w Pekao na początek roku szkolnego: tańsza pożyczka i konta z bonusem

Sierpień to tradycyjnie czas intensywnych przygotowań do nowego roku szkolnego. Często przy tej okazji pojawiają się też inne potrzeby związane nie tylko z samym przygotowaniem do szkoły. W ofercie Banku Pekao S.A. nie zabrakło propozycji, które pozwolą zrealizować te potrzeby. Bank oferuje pożyczkę gotówkową z niższą prowizją oraz możliwością spłaty pierwszej raty dopiero pod koniec roku.

fot. Pekao

Wyprawka szkolna zwykle jest źródłem sporych wydatków – kupujemy nie tylko podręczniki, ale też sprzęt cyfrowy (smartfony, laptopy czy drukarki). Kompletowanie zestawu na nowy rok szkolny często jest też okazją do tego, aby zrobić dodatkowy zakup – np. sprzętu sportowego czy wyposażenia pokoju dziecka.

– Wydatki na edukację dzieci dla wielu osób to dość duża część rodzinnego budżetu. Szczególnie przed rozpoczęciem roku szkolnego i dopiero co po wydatkach związanych z wakacjami. Dlatego w ramach akcji „Powrót do szkoły” przygotowaliśmy specjalną ofertę pożyczki z obniżoną prowizją za jej udzielenie. Dodatkowo proponujemy możliwość odroczenia spłaty pożyczki nawet o trzy miesiące – tak więc pierwszą ratę można zapłacić dopiero pod koniec roku. Pożyczka jest dostępna szybko, wygodnie i bez zbędnych formalności. Jeśli ktoś już spłaca raty warto sprawdzić możliwość przeniesienia ich do Pekao, będzie można otrzymać środki na dodatkowe wydatki,
a suma płaconych rat niekoniecznie musi wzrosnąć. Z pewnością warto się z nami skontaktować i sprawdzić jakie mamy możliwości, to nic nie kosztuje – mówi Piotr Gołąb, dyrektor Departamentu Kredytów Klienta Indywidulanego w Banku Pekao.

Wnioskować można o kwotę od 1 000 do 10 000 zł, a spłatę wygodnie rozłożyć na maksymalnie 36 rat, aby zbyt mocno nie obciążała domowego budżetu. Pieniądze zostaną przekazane na konto klienta nawet w jeden dzień od podpisania umowy. Klienci, którzy mają w Banku Pekao konto i korzystają z bankowości elektronicznej, mogą wziąć pożyczkę zdalnie – bez wychodzenia z domu. Wniosek kredytowy można złożyć w serwisie Pekao24 lub na infolinii, a dokumenty zaakceptować online w Pekao24 lub PeoPay. Nowi klienci natomiast mogą złożyć wniosek o pożyczkę w dowolnym oddziale Banku Pekao.

Na konkurencyjnych warunkach można również założyć Konto Przekorzystne z bonusem na start skierowane zarówno do dzieci i rodziców.

Oferta kierowana jest do dzieci, które nie ukończyły 18 lat. W ramach obowiązującej do 28 sierpnia promocji, każdy młody posiadacz konta może uzyskać 100 zł na dodatkowe wydatki. Pierwsze 50 zł premii można otrzymać za otwarcie konta, drugie 50 zł za prostą aktywność – dzieci w wieku 6-17 lat zrealizują trzy transakcje kartą bądź BLIK-iem do 15 października, a młodszym poniżej 6. roku życia rodzice zapewnią w tym dniu saldo ponad 100 zł na Koncie Przekorzystnym lub Moim Skarbie.

Nie tylko dzieci, ale również rodzice mogą skorzystać z promocji za otwarcie konta. Otwierając konto na selfie do końca sierpnia 2022 r. mogą otrzymać od banku nawet 200 zł premii. Wystarczy założyć konto z kartą debetową na selfie lub poprzez stronę www.pekao.com.pl/konto-osobiste i spełnić pozostałe warunki promocji. Regulamin jest dostępny na www.pekao.com.pl/konto-osobiste. Promocja obowiązuje do 31.08.2022 r.

Rodzice i dzieci nie płacą nic za prowadzenie konta. Dzieci do ukończenia 26. roku życia mają również bezwarunkowo bezpłatną obsługę karty i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Rodzice dokonując jednego wypływu na konto w kwocie min. 500 zł w miesiącu i jedną płatność kartą wydaną do rachunku nie zapłacą również za obsługę karty do konta, a także za wypłaty gotówki tą kartą ze wszystkich bankomatów za granicą.

Rodzice posiadający konto w Pekao mogą korzystać również z dodatkowych benefitów np. posiadając kartę Mastercard do Konta Przekorzystnego mogą zbierać punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile. W aktualnej promocji do zgarnięcia jest  4000 punktów za zapisanie się do programu i zrobienie transakcji na kwotę 50 zł w okresie 30 dni od zapisu do programu. Punkty można wymienić na dowolne nagrody np. z kategorii dziecko.

Źródło: Bank Pekao

Artykuł Promocje w Pekao na początek roku szkolnego: tańsza pożyczka i konta z bonusem pochodzi z serwisu PRNews.pl.