Promocyjne oprocentowanie na nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Plus PKO Banku Polskiego

2 czerwca br. PKO Bank Polski wprowadza promocyjne oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Plus. Nowo wpłacane środki do kwoty 100 tys. zł będą łącznie dawać odsetki w wysokości 8,5 proc. w stosunku rocznym. Oferta jest przeznaczona dla dotychczasowych jak i nowych klientów, oprocentowanie w tej wysokości obowiązuje przez 60 dni. 2 czerwca br. PKO Bank Polski ... Artykuł Promocyjne oprocentowanie na nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Plus PKO Banku Polskiego pochodzi z serwisu PRNews.pl.

Promocyjne oprocentowanie na nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Plus PKO Banku Polskiego

2 czerwca br. PKO Bank Polski wprowadza promocyjne oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Plus. Nowo wpłacane środki do kwoty 100 tys. zł będą łącznie dawać odsetki w wysokości 8,5 proc. w stosunku rocznym. Oferta jest przeznaczona dla dotychczasowych jak i nowych klientów, oprocentowanie w tej wysokości obowiązuje przez 60 dni.

2 czerwca br. PKO Bank Polski wprowadza promocyjne oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Plus. Ponad standardowe 2 proc. w stosunku rocznym, nowo wpłacane środki na Konto, do kwoty 100 tys. zł przez 60 dni będą dodatkowo oprocentowane 6,5 proc., co daje łącznie 8,5 proc. stosunku rocznym.

– Bank od dawna prowadzi aktywną politykę depozytową, co widać chociażby w zmianach w ofercie na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy. Reagujemy w ten sposób na oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Wczoraj do klientów trafiła oferta urodzinowa w IKO, dziś wychodzimy z propozycją atrakcyjnego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Plus. Zapraszamy, zarówno dotychczasowych klientów, jak i te osoby, które dotąd nie korzystają jeszcze z naszych usług – mówi Maciej Brzozowski, Wiceprezes Zarządu PKO Banku Polskiego nadzorujący Obszar Bankowości Detalicznej.

Promocyjne oprocentowanie obejmuje wpłaty nowych środków do wysokości 100 tys. zł i będzie oferowane do 29 czerwca br. Szczegółowe informacje o ofercie na stronie https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/oszczednosci/konta-oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe-plus/

Przypominamy, że równie atrakcyjne warunki bank oferuje młodym klientom, oszczędzającym na Pierwszym Koncie Oszczędnościowym. Do końca czerwca trwa promocja, w ramach której środki zgromadzone na Pierwszym Koncie Oszczędnościowym do kwoty 10 tys. zł są oprocentowane łącznie 8 proc. w skali roku ( 6 proc do kwoty 10 tys. zł oraz bonus 2 proc) . Młody klient otrzymuje dodatkowy bonus w wysokości 2 proc. za systematyczne wpłaty od 20 zł do 1 000 zł i brak wypłat przez kolejne 3 miesiące. Odsetki podstawowe są kapitalizowane co miesiąc, a odsetki bonusowe w okresach 3-miesięcznych. PKO Bank Polski, w tegorocznej edycji konkursu Złoty Bankier, w kategorii Konto dla Dziecka zajął drugie miejsce. Bank został wyróżniony za korzystną ofertę oszczędnościową dla młodych klientów.

Źródło: PKO BP

Artykuł Promocyjne oprocentowanie na nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Plus PKO Banku Polskiego pochodzi z serwisu PRNews.pl.