Przedstawiciele PKO Leasing z odznaczeniami państwowymi nadanymi przez Prezydenta RP

Pięcioro przedstawicieli największej firmy leasingowej w Polsce zostało uhonorowanych za ich znaczący wkład w rozwój leasingu oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku branży. Przyznanie odznaczeń państwowych, w tym Krzyży Zasługi oraz Medali za Długoletnią Służbę zbiegło się z jubileuszem 30-lecia Związku Polskiego Leasingu oraz 25-lecia PKO Leasing. Wyróżnienia otrzymali: – Paweł Pach, Prezes Zarządu – uhonorowany Srebrnym ... Artykuł Przedstawiciele PKO Leasing z odznaczeniami państwowymi nadanymi przez Prezydenta RP pochodzi z serwisu PRNews.pl.

Przedstawiciele PKO Leasing z odznaczeniami państwowymi nadanymi przez Prezydenta RP

Pięcioro przedstawicieli największej firmy leasingowej w Polsce zostało uhonorowanych za ich znaczący wkład w rozwój leasingu oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku branży. Przyznanie odznaczeń państwowych, w tym Krzyży Zasługi oraz Medali za Długoletnią Służbę zbiegło się z jubileuszem 30-lecia Związku Polskiego Leasingu oraz 25-lecia PKO Leasing.

Wyróżnienia otrzymali:

– Paweł Pach, Prezes Zarządu – uhonorowany Srebrnym Krzyżem Zasługi,

– Radosław Drozd – Wiceprezes Zarządu – uhonorowany Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę,

– Edyta Witczak – Dyrektor Departamentu Rachunkowości – uhonorowana Brązowym Krzyżem Zasługi,

– Anna Wiśniewska – Dyrektor Departamentu Produktów i Procesów – uhonorowana Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę,

– Mariusz Bartuzi – Dyrektor ds. Zgodności i AML – uhonorowany Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę.

Odznaczenia podkreślają wyjątkową działalność publiczną, która przysłużyła się państwu oraz wzorowe wykonywanie obowiązków zawodowych.

Źródło: PKO Leasing

Artykuł Przedstawiciele PKO Leasing z odznaczeniami państwowymi nadanymi przez Prezydenta RP pochodzi z serwisu PRNews.pl.