Revolut Bank zwiększa limit kredytowy do 50 tys. zł i wydłuża okres bezodsetkowy do 3 miesięcy

Revolut Bank udzielił w Polsce kredytów na kwotę 6 milionów złotych. Wraz z objęciem ofertą kredytową wszystkich uprawnionych klientów Revolut w Polsce, co jest planowane przed wakacjami, chce zwiększyć konkurencyjność swoich produktów: kredytu konsumenckiego i karty kredytowej. Po pierwsze, bank podwyższy dostępny limit kredytowy z 20 tys. zł do 50 tys. zł. W przypadku karty ... Artykuł Revolut Bank zwiększa limit kredytowy do 50 tys. zł i wydłuża okres bezodsetkowy do 3 miesięcy pochodzi z serwisu PRNews.pl.

Revolut Bank zwiększa limit kredytowy do 50 tys. zł i wydłuża okres bezodsetkowy do 3 miesięcy

Revolut Bank udzielił w Polsce kredytów na kwotę 6 milionów złotych. Wraz z objęciem ofertą kredytową wszystkich uprawnionych klientów Revolut w Polsce, co jest planowane przed wakacjami, chce zwiększyć konkurencyjność swoich produktów: kredytu konsumenckiego i karty kredytowej.

Po pierwsze, bank podwyższy dostępny limit kredytowy z 20 tys. zł do 50 tys. zł. W przypadku karty kredytowej, w ramach ograniczonej czasowo promocji, Revolut zaoferuje pierwszy okres bezodsetkowy – aż do 3 miesięcy. To nowość, która wydłuża jeszcze bardziej, prawdopodobnie najdłuższy okres bezodsetkowy na polskim rynku. Szczegółowy regulamin znaleźć można w aplikacji.

“Liczymy, że karta kredytowa Revolut i atrakcyjny kurs wymiany przydadzą się klientom w sezonie wakacyjnym. Karta kredytowa to jeszcze wygodniejsze rezerwacje hoteli i samochodów – zazwyczaj bez konieczności pozostawiania depozytu, wynajem aut w wypożyczalniach, zakup biletówy lotniczych i uiszczanie opłat na bramkach autostradowych. Zwłaszcza w podróży, cenne jest połączenie funkcji karty kredytowej i usługi wielowalutowej. Z tą myślą wydłużamy pierwszy okres bezodsetkowy do 3 miesięcy” – mówi Tomasz Jarczyk, Dyrektor ds. Produktów Kredytowych Revolut w Polsce.

W ankiecie na temat zbliżających się wakacji, w której odpowiedzi udzieliło ponad 2 tysiące klientów Revolut z Polski, zapytano o to jakimi sposobami płatności respondenci zamierzają posługiwać się na urlopie. Większość zapytanych osób wskazała na płatności cyfrowe kartą lub telefonem – ze względu na ich wygodę (37%), higienę i mniejsze ryzyko zarażenia wirusem Covid-19 (30%) i kradzieży (16%). Część klientów przyznała jednak, że planuje posługiwać się na urlopie zarówno telefonem, kartą jak i gotówką (15%). Pozostali zapytani preferują gotówkę, ponieważ jest wszędzie akceptowana (3%) lub z uwagi na to, że nie ufają płatnościom cyfrowym (1%). Badanie Revolut Money Report przeprowadzono pod koniec kwietnia b.r.

Źródło: Revolut

Artykuł Revolut Bank zwiększa limit kredytowy do 50 tys. zł i wydłuża okres bezodsetkowy do 3 miesięcy pochodzi z serwisu PRNews.pl.