Wielka loteria Banku Pekao rozstrzygnięta. 25-latek z Kielc zwycięzcą samochodu BMW i3

Aż 8,7 miliona losów za płatności bezgotówkowe dokonane kartami Banku Pekao S.A. zdobyli klienci w wielkiej loterii banku, w której nagrodą główną było BMW i3. Szczęśliwym zwycięzcą jest student, klient Pekao od ponad 9 lat. Symboliczne kluczyki do elektrycznego auta wręczył mu Prezes Leszek Skiba. Wielka loteria Pekao wystartowała 1 października 2020 roku. Do udziału bank ... Artykuł Wielka loteria Banku Pekao rozstrzygnięta. 25-latek z Kielc zwycięzcą samochodu BMW i3 pochodzi z serwisu PRNews.pl.

Wielka loteria Banku Pekao rozstrzygnięta. 25-latek z Kielc zwycięzcą samochodu BMW i3

Aż 8,7 miliona losów za płatności bezgotówkowe dokonane kartami Banku Pekao S.A. zdobyli klienci w wielkiej loterii banku, w której nagrodą główną było BMW i3. Szczęśliwym zwycięzcą jest student, klient Pekao od ponad 9 lat. Symboliczne kluczyki do elektrycznego auta wręczył mu Prezes Leszek Skiba.

Wielka loteria Pekao wystartowała 1 października 2020 roku. Do udziału bank zapraszał zarówno nowych, jak i obecnych klientów indywidualnych i biznesowych. Aby wziąć udział w grze o elektryczne BMW i3 wystarczyło dokonywać płatności kartami Mastercard wydanymi przez Bank Pekao S.A. oraz zarejestrować się do udziału w loterii. Szczęśliwym zwycięzcą nagrody głównej został 25-latek z Kielc, klient Pekao od 2012 roku. W ramach loterii wykonał 33 transakcje kartą, gromadząc 66 losów. Oprócz elektrycznego auta bank rozlosował także 3220 e-kart podarunkowych Allegro o wartości 50 zł każda.

Organizując loterię Bank Pekao chciał również zwrócić uwagę na ochronę środowiska, która jest jednym z kluczowych elementów strategii biznesowej. W ramach działań proekologicznych, Pekao m.in. udziela preferencyjnych kredytów i pożyczek na inwestycje przyjazne środowisku, ogranicza ilość zużywanego papieru, np. zachęcając klientów do rezygnacji z wyciągów papierowych, a do produkcji materiałów reklamowych używa papieru z recyklingu.

Wielka loteria Banku Pekao zakończyła się, ale Pekao ruszył już z kolejną ofertą, zachęcającą klientów do płatności kartami. W ramach promocji, nowi klienci banku, którzy do 31 marca br. otworzą konto z kartą debetową mogą zyskać 10 proc. zwrotu za zakupy dokonane kartą (maksymalnie 100 zł). Kolejne 10 proc. zwrotu wydatków (maksymalnie 200 zł) mogą otrzymać za płatności kartą kredytową. Zwrot naliczany jest od kwoty zakupów wykonanych w okresie 3 miesięcy po wydaniu karty – oddzielnie dla karty do konta i karty kredytowej.

Źródło: Bank Pekao

Artykuł Wielka loteria Banku Pekao rozstrzygnięta. 25-latek z Kielc zwycięzcą samochodu BMW i3 pochodzi z serwisu PRNews.pl.