TMS wprowadza do oferty akcje z GPW

TMS Brokers rozszerza swoją ofertę o możliwość kupna akcji spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych. – Stale się rozwijamy, dlatego po wprowadzeniu prawdziwych akcji spółek z giełd amerykańskich, teraz przyszedł czas na udostępnienie naszym klientom możliwości inwestowania w akcje z GPW – mówi Marcin Niewiadomski,  prezes Domu Maklerskiego TMS Brokers. fot. Shutterstock Dom maklerski oprócz ... Artykuł TMS wprowadza do oferty akcje z GPW pochodzi z serwisu PRNews.pl.

TMS wprowadza do oferty akcje z GPW

TMS Brokers rozszerza swoją ofertę o możliwość kupna akcji spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych.

– Stale się rozwijamy, dlatego po wprowadzeniu prawdziwych akcji spółek z giełd amerykańskich, teraz przyszedł czas na udostępnienie naszym klientom możliwości inwestowania w akcje z GPW – mówi Marcin Niewiadomski,  prezes Domu Maklerskiego TMS Brokers.

fot. Shutterstock

Dom maklerski oprócz udostępniania akcji polskich i amerykańskich, umożliwia także inwestowanie w kilkaset instrumentów z 6 klas aktywów, w tym kontrakty na złoto, surowce, indeksy, waluty i popularne kryptowaluty. Firma cały czas pracuje nad dalszym rozwijaniem oferty.

– Zauważamy duże zainteresowanie inwestycjami na giełdzie. W związku z tym podjęliśmy decyzję, aby do naszej oferty dodać akcje spółek notowanych na GPW. Poszerzenie oferty wpisuje się w strategię spółki i jest związana z rozwojem TMS jako części OANDA Group – dodaje prezes TMS Brokers.

Nowa oferta dostępna jest na konkurencyjnych warunkach. Prowizja to 0,19% lub 5 zł minimum. W TMS inwestorzy mogą również inwestować w akcje amerykańskie zupełnie bez prowizji na kontach prowadzonych zarówno w PLN jak i EUR.

Dom maklerski oferuje inwestowanie w akcje za pomocą specjalnie zaprojektowanej aplikacji mobilnej TMS Brokers. – Aplikacja TMS została zaprojektowana dla osób, które cenią sobie wygodny dostęp do inwestowania w każdym momencie. Po pobraniu aplikacji użytkownik może otworzyć konto do inwestowania na tysiącach instrumentów, w tym prawdziwych akcjach, kontraktach na złoto, surowce, indeksy, waluty i kryptowaluty. Może przeglądać i analizować wykresy notowań na żywo spółek z polskiej i amerykańskiej giełdy. Dodatkowo może korzystać z rekomendacji ekspertów, śledzić rynkowe wiadomości i sprawdzić sentyment inwestorów na rynku. Aby ułatwić użytkownikom wyszukiwanie ciekawych spółek zostały one podzielone na tematyczne listy. Dodatkowo spółki można filtrować np. po kapitalizacji czy wolumenie obrotu – opisuje Piotr Kardasz, dyrektor marketingu i kierownik ds. rozwoju mobile w TMS Brokers

Handel na nowych instrumentach dostępny jest dla obecnych i nowych klientów TMS a prowadzenie i otwarcie rachunku jest darmowe.

Usługi świadczone przez brokera objęte są nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego i regulacjami unijnymi.

Źródło: TMS Brokers

Artykuł TMS wprowadza do oferty akcje z GPW pochodzi z serwisu PRNews.pl.