Sławomir S. Sikora nie będzie się ubiegał o fotel szefa Citi Handlowego na kolejną kadencję

Bank Handlowy podał w komunikacie, że Sławomir S. Sikora nie będzie ubiegał się o wybór na kolejną kadencję na stanowisko prezesa zarządu banku. Sikora jest prezesem Banku Handlowego od 2003 roku. fot. Marek Wiśniewski / Puls Biznesu W komunikacie wyjaśniono, że Sławomir S. Sikora będzie kierował bankiem do najbliższego walnego zgromadzenia akcjonariuszy, które planowane jest ... Artykuł Sławomir S. Sikora nie będzie się ubiegał o fotel szefa Citi Handlowego na kolejną kadencję pochodzi z serwisu PRNews.pl.

Sławomir S. Sikora nie będzie się ubiegał o fotel szefa Citi Handlowego na kolejną kadencję

Bank Handlowy podał w komunikacie, że Sławomir S. Sikora nie będzie ubiegał się o wybór na kolejną kadencję na stanowisko prezesa zarządu banku. Sikora jest prezesem Banku Handlowego od 2003 roku.

fot. Marek Wiśniewski / Puls Biznesu

W komunikacie wyjaśniono, że Sławomir S. Sikora będzie kierował bankiem do najbliższego walnego zgromadzenia akcjonariuszy, które planowane jest na czerwiec 2021 r.

Sławomir S. Sikora na stanowisku prezesa zarządu Banku Handlowego zasiada od 2003 roku. W latach 2005-2008 był członkiem Citigroup Management Committee w Nowym Jorku. W latach 2001-2003 był prezesem zarządu Banku Amerykańskiego w Polsce S.A. Wcześniej pracował m.in. w Powszechnym Banku Kredytowym i w Ministerstwie Finansów.

Artykuł Sławomir S. Sikora nie będzie się ubiegał o fotel szefa Citi Handlowego na kolejną kadencję pochodzi z serwisu PRNews.pl.